Strana 1 z 13 12311 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 121
    Maladur is offline
    Člen Semper Fidelis

Maladur's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Hello Khajiit (PvE assault cat build)

Zdravím všechny příznivce povolání dragonknight (DK) a hned na úvod musím uvést jednu věc na pravou míru: původně jsem chtěl hrát DK za Dunmera, hlavně kvůli symbióze s ohněm, která by mi umožňovala jet skill linii Ardent Flame. Jenže... člověk míní... a beta mění :D

Po podrobnějším prozkoumání racial pasivních abilit u všech ras jsem došel k závěru, že pro mou roli DPS/support - zabiják range NPCs - se nejvíce hodí právě Khajiit, kterého díky pre-order politice Zenimaxu budu moci hrát se svými přáteli v Ebonhartpactu :)

Pojďme se podívat na samotný PvE build: http://esohead.com/calculator/skills...z7XctyfR6ctyfV

Assault Cat (PvE support DPS) verze 2.0

1.) Class - Draconic Power, Earthen Heart

ultimate
    Dragon Leap >> morph na Ferocious Leap

Ultimátka speciálně na mágy a jiné ranged potvory. Po morphu nahodí silnou rezistenci na magii, díky které za mnou nemusí běhat healer. Knockback pomůže přerušit sesílaná kouzla.

active
    Dragon Blood >> morph na Green Dragon Blood

Selfheal je u tohoto buildu velmi důležitý, jelikož se často ocitnete sami uprostřed nepřátel (tank + heal budou u bosse). Po morphu se začne regenerovat i stamina, takže vás vyléčí i připraví na další útoky!

Stonefist >> morph na Obsidian Shard

Zraní a srazí k zemi nepřítele. Ideální na přerušení jakéhokoliv kouzla či ability u potvor, kde si nemůžeme dovolit odkopnutí z Uppercut. Největší výhoda je pak instantní seslání (narozdíl od Uppercut, resp. Wrecking Blow).

passive
    Burning Heart, Elder Dragon, Scaled Armor - vše na max, abychom vydrželi magické útoky a regenerovalo se nám rychleji zdraví

2.) Racials - Khajiit

Robust a Carnage - na max, regenerace zdraví + skvělé bonusy na crit rating a zranění z critical útoků (kombí se s Critical Charge)

3.) Armor - Medium

Dexterity, Wind Walker a Agility - na max, criticaly, regenerace zdraví a rychlost útoku = hodně zlobivá kočička :D

4.) Weapon - Two Handed

Critical Charge >> morph na Stampede

Druhé kočičí skákání (po ultimátce), kterým se budeme vrhat střemhlav na vzdálené nepřátele a pasivka Carnage zde nejvíce zazáří. Po morphu nám Stampede zajistí, že nepřítel nevezme nohy na ramena, či se nerozeběhne přivolat posily a my jej v klidu dorazíme :)

Reverse Slash >> morph na Executioner

Tento útok zraní tím více, čím méně bude mít nepřítel životů. Morph z nás pak učiní "dorážeče" a aplikuje se na VŠECHNY ability zbraní.

Uppercut >> morph na Wrecking Blow

Stun + knockback + větší damage po morphu = mrtvá potvora :) Jen pozor na pomalejší animaci ability, při které vám může cíl zdrhnout (k tomu máme Stampede). Nezapomínejte na to, že následující útok bude posílený, pokud se nebude jednat o Wrecking Blow.

passive
    Heavy Weapons, Balance, Battle Rush - max vše, damage navíc, snížení spotřeby staminy a za zabití otravné potvory se nám začne regenerovat stamina rychleji pro to, abychom mohli vzápětí zabít dalšího, mňau! :D

5.) Guilds - Fighters G.

passive
    Slayer a Banish the Wicked - pokud bude většina nepřátel/bossů daeder a nemrtvých, to bude třeba zjistit v engame.

Styl hraní - ten by měl být primárně zaměřen na likvidaci otravných range mobů (tedy casteři, healeři, rangeři, etc.) či spawnutých minionů. Díky velké survivabilitě (schopnosti zůstat na živu) nebudete zbytečně zatěžovat healery. Díky dvoum charge abilitám se dostanete ke vzdálenému nepříteli téměř okamžitě a nezaskočí vás ani větší počet či přesila nepřátel.
    Assault cat by neměl být "mindless" kamikaze, ale podpůrná jednotka, která se stará o moby z dosahu tanka či pomáhá ostatním. Teprve až když nehrozí nebezpečí, zapojuje se do boje s bossem, ale stále je připraven odběhnout, či lépe řečeno "odskočit" na nového moba či miniona.

Rotace - pokud tomu tak lze říkat, pak ideální sled abilit vidím takto:

>> >> >> >>

Stampede zajistí okamžitý přesun l nepříteli a vždy kritické zranění (díky Carnage bude ještě větší). Ihned při dopadu znehybní potvoru a poskytne nám onu 1s na seslání Wreckling Blow. Díky omráčení a odkopnutí bude nepřítel chvíli mimo a tento moment opět využijeme - odkopnutou vzdálenost ladně doskočíme Stampede a ihned na to použijeme Executioner. Pokud nepřítel ještě žije a nám došla stamina, využijeme za magicku seslaný Obsidian Shard či klasický útok zbraní. A tam, kde po přískoku bude třeba jednat okamžitě, nahradíme Wrecking Blow instantním Obsidian Shard.
    Ideální či dokonalý ale není nikdo a nic, takže je nutné ability používat s ohledem na situaci, prostředí a také spojence a jejich synergie.

Rád uvítám vaše názory, ale hlavně rady a nápady, jak build ještě vylepšit či vymyslet možné varianty. Jsem nakloněn všem konstruktivním kritikům.

Jelikož je tento build zatím ve fázi testování, budu jej upravovat v průběhu dalších beta eventů až do finálního launche hry.

Mňau!
    Naposledy upravil Maladur; 02-16-2014 v 21:11.

Tharenn is offline
    Člen Semper Fidelis

Tharenn's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Další super práce :) DK u mě bude až altem, ale je fajn někde brát inspiraci.

+ 1 za Kocoura :D

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Dobrý build. Neuvažoval jsi o nějakém instant přerušení sesílání kouzel? Protože Ultimate nebudeš mít vždy a navíc nesmíš být u enemy moc blízko a Uppercut trvá strašně dlouho, většinou to nestihneš dřív než to kouzelník vycastí. Takže Silver Bolts nebo Stonefist by mohla být dobrá volba. Mi osobně se Stonefist velice osvědčil.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    tohle je pve build? to se mi fakt moc nezdá..

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal bulljoker View Post
    tohle je pve build? to se mi fakt moc nezdá..
    No dokud nenapíšeš co se ti na tom nezdá tak si z Tvého přízpěvku moc nevezmem. Mě by to zajímalo, protože tenhle kočičí build je celkem vhodný a logický k tomu, jaký chce mít playstyle. Možná, že NB nuke assassin by to kosil rychleji, ale zase by víc chcípal.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    nepotřebuješ ultimátku na mobilitu,ani další skill z TH,ani nepotřebuješ AoE immobilize,ani self heal a pak další stun+knockback a pak jedna abilita na damage? co tam chceš dělat v tom pve.. lítat z moba na moba bez viditelnýho damage ale hlavně že budeš pořád naživu? to bys byl i tak, tankové a healeři tě umřít nenechaj pokud děláš co máš. mobky zatím nepřemýšleli tak že když si k nim naběhl tak ti dali stun a utíkali.. prostě si je zmlátil a hotovo,včetně healerů i lukařů nějakých.
    nemyslím si že to bude moc užitečnej build,do pvp by byl parádní ale v pve opravdu ne.

ale zas by využít se to dalo v případě kdy máte jako primárních 5 damage skillů a switchnout na tyhle no.. i tak primární build to nebude funkční,tak to vídím

Maladur is offline
    Člen Semper Fidelis

Maladur's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal Erendil View Post
    Dobrý build. Neuvažoval jsi o nějakém instant přerušení sesílání kouzel? Protože Ultimate nebudeš mít vždy a navíc nesmíš být u enemy moc blízko a Uppercut trvá strašně dlouho, většinou to nestihneš dřív než to kouzelník vycastí. Takže Silver Bolts nebo Stonefist by mohla být dobrá volba. Mi osobně se Stonefist velice osvědčil.
    Pravdu díš, medvěde :)

Stonefist jsem v betě také zkoušel a asi ano, pokud bychom neměli nějakého primárního silencovače/přerušovače, pak bych bral tuto abilitu. Silver Bolts jsou fajn, že mají range 28m, ale zase, nemám jistotu, že právě ten onen mob/boss bude zrovna daedra či undead (ač bych rád, aby jich bylo co nejvíce :O) ).

Buildy: Geomancer | Assault Cat
    Příručky/průvodce: Druhy CC | Blokování | Enchanting | Runy & Glyphy
    | Upír/Vlkodlak | VR1 Dungeon Guide
    Chary: Kejml, Maladur

ray111 is offline
    Páže

ray111's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Daggerfall Covenant
    Guilda
    Guardians of Maraya
    Myslim ze pri silver bolts je to jedno... je to najsilnejsia abilita za staminu.. silnejsie su uz len ultimatky a mozno zo 2-3 spelly za magicku. Ten bonus proti daedram je len ceresnicka na torte pre Dark Anchor eventy a endgame dungy (ktore by mali byt plne cyrondilskych undeadov, aspon dufam)

Erendil is offline
    Moderátor

Erendil's Avatar
    Rasa
    Argonian
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Bez viditelného dmg? Má tam Uppercut, Critical Charge a Reverse Slash, 3 hlavní dmg skilly z 2H. Co ještě víc? To je to samé jako pořád dokola ty řeči o nejlepším SC DPS a když se zeptám, tak nikdo neví. Kde má SC tak super dmg spell? Jediné co tam má a stojí to za to, je Crystal shard a aoe Lightning Splash. Jinak ostatní skilly nedávaj nic moc, pak tam je summonning a Destro staff je slabá až to bolí. Pak další, melee NB. Má tam jeden port co s dmg taky nic extra a jendu dorážečku. Dual wield má 2 skilly na dmg když nepočítám aoe, jako assassin na aoe asi moc nejedete. Přijde mi, že tady každý kromě mě vidí nějaký úžasný 4. skill strom plný úažných skillů a co dávaj dmg až na půdu, nebo fakt už nevím. O tankování a healování se tu lidi hádaj kolik dní, ale o dmg se tu plácne dycky něco ve stylu "to nemá dmg". A co teda má ten dmg? Jaké buildy mají další dps? Každý si syslí to svoje a maximálně tak kritizuje ostatní. Na to, že nás je v guildě přes 100 je tady pomoc a společný theorycraft cítit jak sviňa, fakt že jo.

Spíš mi přijde že si tady každý (čest vyjímkám) potichoučku piluje svůj build, aby po launchi setřel ostatní jak je jeho build ten nej. Vůbec by mi nevadilo kdyby to bylo naopak, kdyby tady bylo většina stejných dps buildů a povolání pro lidi, kteří chtějí maximální dmg z PvE nebo PvP, to by byla jiná guilda a Centurie, kdyby se do Cyrodiilu vyrojilo 80 lidí s best buildy, to by se to kosilo...

Je tady kolik řečí co je best a jak si to kdo strašně počítá, proč se teda nesestaví tým zkušených hráčů MMO a theorycrafterů, kteří by navrhli buildy pro archetypy (mage, melee a ranged dps, tank, healer) a kapitáni Centurií by je pak doporučili ostatním? Každý by se mohl nechat inspirovat, kdo souhlasí, postaví si to tak, kdo ne, upraví si to podle sebe.

Tohle neber bulljokere jenom proti tobě, je to mířeno na celou guildu, zatím se to tu spíš hádá než si pomáhá a podporuje. Každou chvíli to tu je samá hvězda co valí wowko a všechny MMO tituly a jak má předat zkušenosti tak nikdo nic. Členů mraky a buildů 5 a půl.

Kdyby mi někdo přišel do týmu v LoL tak s ním proberu jeho playstyle, doporučím silné postavy na metu, skilly do každé situace, techniky, tipy a strategie... tady každý mlčí a jenom čeká až si někdo udělá hybrida a může mu to zfuckovat.

Sry za OT Maladure

Maladur is offline
    Člen Semper Fidelis

Maladur's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal bulljoker View Post
    nepotřebuješ ultimátku na mobilitu,ani další skill z TH,ani nepotřebuješ AoE immobilize,ani self heal a pak další stun+knockback a pak jedna abilita na damage? co tam chceš dělat v tom pve.. lítat z moba na moba bez viditelnýho damage ale hlavně že budeš pořád naživu? to bys byl i tak, tankové a healeři tě umřít nenechaj pokud děláš co máš. mobky zatím nepřemýšleli tak že když si k nim naběhl tak ti dali stun a utíkali.. prostě si je zmlátil a hotovo,včetně healerů i lukařů nějakých.
    nemyslím si že to bude moc užitečnej build,do pvp by byl parádní ale v pve opravdu ne.

ale zas by využít se to dalo v případě kdy máte jako primárních 5 damage skillů a switchnout na tyhle no.. i tak primární build to nebude funkční,tak to vídím
    Právě od těch "5 damage skillů" tam budou jinačí machři :) Já jsem už v úvodu nastínil, že moje úloha bude v podpoře skupiny a v tom, že tank a healeři se budou moci plně věnovat bossovi. Viděli jsme zatím jen 3 lowlevel dungeony pro 4 lidi. A já jsem na 99% přesvědčen, že v dungeonech/raidech/public instancích na 50 lvl bude tento můj build užitečný. Nestojím o statické DPS, ale o pomoc skupině, ať už likvidací addů/minionů/boss-supporterů či ochranou healerů/mágů.
    A věř mi (nebo také ne), že trojkombinace Momentum - Critical Charge - Reverse Slash dokáže nadělat pěkné DPS (ne však top).

Díky za tvůj názor, za tvou kritiku a věř mi, až bude další beta event, znova vše otestuji (v rámci možností) a pokud to opravdu v PvE nebude fungovat, jak říkáš, build změním. S tím já nemám problém a právě proto jsem jej sem dal a požádal vás o názory.

Takže díky všem,
    váš kocour Maladur :)

Buildy: Geomancer | Assault Cat
    Příručky/průvodce: Druhy CC | Blokování | Enchanting | Runy & Glyphy
    | Upír/Vlkodlak | VR1 Dungeon Guide
    Chary: Kejml, Maladur

Strana 1 z 13 12311 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky