Strana 1 z 134 1231151101 ... PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 1338
    Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Elder Scrolls Online - Otázky a odpovědi

Tady můžete pokládat otázky ohledně čehokoliv v Elder Scrolls: Online

Zajímají vás PvP aspekty hry? Nebo PvE výzvy, které Elder Scrolls Online nabídne? Či RP featury?

Zde dostanete odpověď. Spam bude smazán, tento topic není diskuzní, funguje jako Otázka - Odpověď.

EDIT.: Všechny posty týkající se jedné otázky budou slučovány do jednoho, abychom zachovali přehlednost pro případ, že se tenhle topic rozroste do gigantických rozměrů.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: Elder Scrolls Online - Otázky a odpovědi

Quote Napsal Seafis
    Bude PvP v Cyrodiilu tak chaotické jako v GW2?
    PvP by nemělo být chaotické, nicméně založené na spolupráci a taktice, alespoň to tvrdí Zenimax. Díky Synergy abilitám (které mají být hlavním faktorem každé bitvy a zakládají se na spolupráci), přírodním choke pointům, ruinám, a jiným objektům v krajině by mělo být o mnoho organizovanější.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Pelargius
    Mám pár otázek:

1) Budou si moci guildy koupit dům? Či jednotlivec?
    2) Když mě chytí stráže při zločinu, půjdu do vězení?
    3) Budu se moci oženit? S Npc, či hráčem?
    4) Bude měna rozdělena na stříbrné, měděné a zlaté pro lepší počítání?
    5) Budou aukce?
    6) Kolik bude druhů zbraní?
    7) Budou města ve Valenwoodu doopravdy chodit?

P.S: Prosil bych spíše Ravena.
    Quote Napsal Riegorn
    1. Jenotlivec ano...guildy si mohou obsadit pevnost v Cyrodiilu jako svoji (nejspíše)
    6. Doufám, že hodně

1) Hned po launchi ne, ale housing bude ve hře později. Jestli se bude vztahovat i na gildy se zatím neví, ale je jisté, že gildy budou moci držet celé věsnice, pevnosti, nebo města v Cyrodiilu.
    2) Tohle zatím taky není jasné, ale ve hře je systém reputace, a ten určitě bude mít nějaký vliv.
    3) Tohle zatím není známo.
    4) Tohle taktéž není známo, ale je to možné. Jako o měně se zatím mluví o denárech, a sesterciích.
    5) Ano.
    6) Měly by být doslova všechny druhy, které jsi viděl v předchozích TES hrách, ale je diskutabilní, jestli budou kopí, kuše, a tak podobně mít samostatné skilly, nebo to bude sjednoceno například jako "Velké Zbraně" / "Bodné zbraně", nebo "Střelné Zbraně".
    7) Nejspíš ne, co jsem viděl koncept arty Elden Rootu.

P.S.: Sjednotil jsem všechny otázky a odpovědi vždy do jednoho postu, abych tu udržel alespoň základní pořádek, doufám, že se nezlobíte. Další odpovědi budou přidávány do postů tam, kam patří.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Seafis
    Bude v TES:O to,že budeme moct třeba někam vylézt nebo i po lanech třeba do nějaké pevnosti? S těmi lany asi jo,ale pro jistotu se zeptám.
    Ano, ve hře by měly být mechanizmy, které hráči umožní překonávat překážky "nenásilnou" formou.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal TheFixel
    1) Budu mať hráči dôvod prečo nosiť ľahku a strednu zbroj namiesto ťažkej (počul som že každá classa može každú zbroj).
    2) Buďe v hre mena normálna ( Budu to septimy?Moc históriu nepoznám a už vôbec netuším či vtedy Septimy boli.) a plaťena?
    1) Ano, budou. Těžká zbroj bude vylepšovat zdraví, středně těžká staminu, neboli výdrž, a lehká / látková bude zlepšovat manu, takže bude mít každá zbroj jisté výhody a je jen a tobě, které zvolíš (výhod k jednotlivým zbrojím nejspíš bude víc, uvádím jen ty, které jsou potvrzené).

2) Septimy nebudou, protože ten, po kom byly pojmenovány, se v době ESO ještě nenarodil. Zatím nevíme, jak se bude měna jmenovat, ale spekuluje se o sesterciích a denárech, protože je Císařství velmi inspirování Římskou říší.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal kreplik13
    Mám otázku i já, ví se jak bude vytvořen systém zbraní a armoru? Upřímně dost by mě zklamalo kdyby to bylo rozděleno podle normální, vzácný, exotický, legendární... jak je to ve většině mmo, spíš by byl lepší systém vylepšování jako byl ve skyrimu.
    To zatím není jasné. Jisté je pouze to, že customizace (možnost editování / vylepšování) ve hře bude. Očarování, měnění barev, přidávání různých doplňků, a tak dále.

Itemy ale nejspíš budou mít určité "levely", teď je otázkou, jestli budou naznačeny barvou, a nebo hráč bude muset zapojit mozek. (:

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Herlitz
    Bude v tý hře něco alespoň vzdáleně podobnýho healerovi? Já v podstatě nikdy nic jinýho pořádně nehrál a moc se mi nechce učit něco jinýho než support :/
    Ano, healer ve hře bude, stejně tak jako celá Trinity - Tank, Healer, DPS

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Herlitz
    Děkuji za odpověď, to se mi ulevilo. Ještě by mě zajímalo, jestli se už developeři zabývali endgame; většina MMO totiž naráží na tom, že člověk doexpí určitý level a za pár týdnů nemá co dělat (tedy jestli tam je něco jako v Lineage2 olympiáda nebo něco podobnýho). Dále by mě zajímalo, jestli si tam budu moct ochočit kočku. Nebo kocoura, to je v zásadě irelevantní. Plemeno nejlépe kočka evropská krátkosrstá.
    Endgame ESO by mělo být velmi dobré, ale nikdo to zatím nemůže potvrdit, jelikož ho ještě nikdo netestoval.

Budeš mít spoustu skillů zbraní, které budeš moci vyexpit, stejně tak, jako hromadu profesí. Navíc se můžeš těšit na typický systém raidů a dungeonů, takže rozsáhlý gear treadmill.

Peti ve hře budou, ale evropské kočky asi opravdu ne. (: Ani američtí labradoři, kdyby ses náhodou zeptal. ((:

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: Elder Scrolls Lore - Otázky a odpovědi

Quote Napsal TheFixel
    Kedže planujem hrať za khajiita (neviem ako to bude z guildov) a khajiiti su veľmi dobry obchodníci tak by ma zaujímalo ako to bude z obchodnickym remeslom dufam že tam nebude len aukcia že si dvakrát kliknem a čakám. Čítal som niekde ze budeme byt mocť obyčajní pútnici ktorí predavaju pocestným zbožie tak ma zaujíma ako to bude. Najradšej by som išiel s svojim vozom a pod robou mal ukryti meč a keby ma niekto z inej frakcie napadol tak by som zhodil robu a rozsekal... ale to určite možne nebude.
    Takže ako to bude s tou obchodnou častou hry?
    Pro pořádek přesunuto do správného topicu. (:

Zatím bohužel víme jen to, že ve hře bude aukce. Je možné, že budeš moct rozdělat nějaký typ stánku, nebo něco podobného, ale bohužel jsou všechny tyto informace nepotvrzené. :(

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: postava jako objekt?

Quote Napsal Hany
    Zdravim,
    Me by zajimalo jestli bude v TESO fungovat probihani postav stejne jako treba ve WoW? Kdyz stoji 10 postav v sobe na jednom miste tak me to docela vadi. Radsi bych kdyby se brala postava jako objekt a mohli se tak tvorit ruzne taktiky a formace a to jak pri pve tak i pvp.
    Ahoj, a vítám Tě na našem fóru! Přesunul jsem tvůj příspěvek do správného topicu.

Probíhání postav v Elder Scrolls Online nebude. Postava bude samozřejmě brána jako objekt. (:

Strana 1 z 134 1231151101 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Tagy tohoto tématu

Oprávnění zasílat příspěvky