Strana 2 z 140 PrvníPrvní 12341252102 ... PosledníPoslední
Příspěvek 11 až 20 z 1399
    Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: Elder Scrolls Online - Otázky a odpovědi

Quote Napsal Sherlock161
    Jaké directx bude hra podporovat?
    Ahoj, a vítej na fóru! Myslím, že hra bude určitě podporovat i DX 11.1, a samozřejmě všechny starší.

Oficiální informace ale ještě nejsou známy.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Hoppe
    Tak to dúfam že to potiahnu aj staré dobré XP-čka :)
    Quote Napsal Seafis
    To nevím,většina her jede už jen Windows 7 a výš,ale možná že to udělají i na XP,nevím :).
    Quote Napsal Sithard
    no pisou ze na 5 let starych kompech to ma jet a pred 5ti lety jeste ani win7 nebyly.. jen fail visty takze by tam mela podpora xp byt a po upgradu jen prepnes dx a hraje se dal :)
    Quote Napsal Hoppe
    Keď hra bude podporovať directx 9.0 tak to je jasné že to pôjde aj na XP
    Quote Napsal Seafis
    Jj,mělo by to teda jít i na XP.
    Quote Napsal vjetef
    tam možná bude to kouzlo optimalizace pro starší stroje. Pod dx9 a low - střední detaily by mohl opravdu rozjet každý, pokud by dovedli tu hru kvalitně ořezat ( u GW2 rozdíl mezi med / high skoro žádný ) a pod DX11 ( dx11.1 je spíše pro vývojáře, stejně jak dx10.1 kterou uměla tehdá jen ATI a grafické změny žádné ) tak by mohli uspokojit hráče s výkonnými sestavami, aby využili ten přebytečný výkon ( v opět GW2 :D mám vše na plno + přes CCC zapnuté supervyhlazování ) a v PVE mám 100-160 FPS

Dal jsem všechny odpovědi do jedné zprávy.

Ano, hra poběží i na Windows XP.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Sherlock161
    Ví se už něco o systému lootování, jestli bude společný a bude se o něj házet kostkou (need/greed/pass) nebo každýmu bude padat jeho vlastní loot jako třeba v GW2?
    Nejspíš každý vlastní loot, protože podle slov Paula Sage bude "každý odměněn".

Je taky možné, že přijdou úplně s novým systémem, ale zatím to vypadá na podobnost s GW2.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: Elder Scrolls Lore - Otázky a odpovědi

Quote Napsal 321tomas123
    Nikde to tu nemohu najít, tak se chci zeptat. Bude tahle hra hratelná zdarma ? Nebo se to bude muset platit ?
    Zatím nevíme. (:

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal prokion
    Zdravím, mám par otázok, ktoré by som rad vedel, pred tým než sa začnem na hru hypovat :D

1. Faction lock, je to pravda ? Vraveli o tom niečo oficiálne, že to tak je a bude alebo je to len hlas redaktorov ? Tento krok môže dosť ovplyvniť hru, byť zamknutý v 1/3 hry, mat k dispozícií 1/3 dungeonov mi pride trošku divné. Na fórach je to dosť horúca téma a musim súhlasiť, že tento "3mmo in one" nápad môže narušit celý endgame, predsa, sú to 3 frakcie, ak pri tomto systéme maju uspokojiť všetkých pve hráčov, da im to dost námahy tvoriť celý design dungeonov, tým sa len predĺžia patche... A updatovať cyrodiil PvE contentom tiež nieje najlepší nápad, pred dungeonmi budu neusále zergy a tak PvE hráči nebudú mať šancu ... ked som PvE tak nemam chuť liezť do PvP....

2. Aky velky bude Cyrodiil ? Hral som Oblivion, a moc velký na open world mi nepríde, taký WvW v GW2 je ovela väčší, človek tam nemá ani mounta a stále je to celkom malé pre také množstvo ludí...
    + Zmení sa terén Cyrodiilu ? Je dost kôpcovitý, a obliehanie takého Skingradu, čo je na kopci si neviem teda predstaviť.

E: Info ohladom balancovania početnejších frakcii v PvP ?

1) Faction territory lock je bohužel faktem, a je to hlavně z důvodu neobtěžování PvP hráčů, a nenucení do PvP, pokud hráč nebude chtít. Endgame PvE content se bude pravděpodobně odehrávat v Coldharbouru (sféra Oblivionu), kam budou mít přístup všichni, a v Cyrodiilu, kde budou zergy probíhat nejen před dungy, ale PvP bude probíhat i v nich. (:

2) Cyrodiil bude větší, než v TES IV: Oblivion. Bude v něm najednou bojovat až 2000 lidí. Terén Cyrodiilu by měl být velmi podobný tomu, co znáš z TES IV: Oblivion, včetně všech ruin, dolů, a podobných věcí.

3) Chtějí to řešit instancováním a PvP kampaněmi, nicméně podrobnosti tohoto systému ještě nebyly zveřejněny.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Hoppe
    Tie Anchors to je niečo ako Oblivion gate ?? Tie Anchory sú nejaké brány alebo porty do Coldharbouru z ktorej vychádzajú monstra...etc..Dobre som to pochopil ? :|
    Ano. Nevím ale, jestli se do těch, které se budou spawnovat samy bude dát vcházet, spíš budou jen chrlit Daedry a na konci bossáka.

Některé specifické by pak měli být enter-able.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Erendil
    Když říkali že i na 50. lvlu můžeš maxovat ostatní skilly, tak to bude jak? Můžeš si namaxovat něco co nemáš, např. Lehkou zbroj, ale už nebudeš moct dávat perky? Nebo se časem můžeš stát absolutním badass co má všechno na max, všechny perky apod.?
    Myslím, že každý skill bude mít maximální počet perků, který do něj můžeš investovat, nikdy tolik, aby jsi v tom daném stromu měl všechny perky, ale musel si v daném skill, např. v lehké zbroji zvolit jen jednu cestu. Ale ano, časem by jsi měl umět "všechno", pokud budeš opravdu tvrdý grinder. Nicméně nikdy nebudeš mít perky na to, aby jsi všechny stromy naplnil.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Nurglind2
    Dotaz: Když jsem někoho zabil ve Skyrimu, mohl jsem ho obrat až do trenek. Bude to možné s NPC v TESO? Nebo z každého bandity vypadne jen pár drobných a se štěstím nějáká blbost co můžu jen prodat.
    To možné určitě nebude, v tomto bude loot podobný ostatním MMO.

Jednou ze zajímavostí ohledně lootu je nicméně to, že drop by měl být závislý na lokacích a typech nepřátel - například Bonemold armor bude dropovat jen v Morrowindu, a tak podobně.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Muhahá
    Ahoj,jsem tu nový. Po přečtení několika vašich diskuzí mám pár otázek:

1) vzhledem k tomu jak popisujete systém raidů - ne jeden mega boss,ale skupinka silnějších potvor - myslíte že i v této hře bude naplno využitelný "tank"(nejtěžší zbroj,štít a jednoručka)??..přece jen na jednoho bosse potřebujete někoho kdo vydrží,skupinku ne tak silných potvor jde "umlátit hromadně"...vždy mě víc bavilo PvE,proto mě to zajímá.

2) z jiných her mám vyzkoušeno,že expení v tanku ja strašně zdlouhavé,takže otazka zní: bude možnost něčeho jako reset perků..i pro případ že bych chtěl být tank do PvE,ale v PvP bych chtěl pobíhat s obouručkou..jelikož hrát v PvP za tanka mi přijde podivné...sice vydržim,ale strašně malý dmg.

Díky za reakci a zdravím ze stále ještě zasněžených :evil: Krušných hor.
    Quote Napsal Sithard
    ahoj a vitam te mezi nami na foru :)
    1. nemyslim si ze to bude vzdy jen skupinka stejnych mobu.. urcite mezi nimi bude nejaky kapitan nebo neco podobnyho kterej bude vycnivat a duelit s main tankem a ostatni si podrzi bud ot nebo nejaky dpska.. aaa nebo si to udrzi main plosnejma tauntama pokud tam neco takovyho bude

2. o resetech se toho moc nevi ale jelikoz kazdej muze nosit vse a pri swapu na druhou zbran si prehodis i ability v hotbaru tak bych se nebal toho ze i jako pure tank budes v solo contentu nejak slabsi ;)

1. Co se týče tanků, ESO je zatím docela tajemné. Holy trinity ve hře bude, nicméně celý agro management chtějí pojmout nějak novátorsky.

2. Řekl bych, že logicky reset jít musí. Na rovinu to ale ještě nikdo neřekl (ani se na to nikdo neptal).

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Fhilos
    Quote Napsal Riegorn
    Quote Napsal Fhilos
    Ahoj jsem tady nový. Mám 2 otázky: budou ve hře mounti? A ta druhá, budou proti sobě ty 3 frakce bojovat tak jako ve WoW aliance proti hordě, nebo ve star wars the old republic republika proti imperiu? A jeste jedna doplňující kdy přibližně má ESO vyjít?
    1. Mounti jsou ve hře.
    2. Je tam velká PvP oblast Cyrpdiil kde alliance bojují o Imperial City.
    Přečti si tyhle články:
    http://elderscrolls-online.cz/rozcestnik_clanky_pvp.php

3. Tento rok
    Takže jestli to dobře chápu, tak v oblasti Cyprdiil proti sobě budou bojovat ty 3 frakce?a když se potkají v PVE oblasti tak se budou spolu jen bavit?
    Quote Napsal Erendil

Celý Cyrodiil je jedna velká PvP oblast. Takže i v dungeonu kde se potkají 2 skupiny z odlišných aliancí se budou řezat.
    1.: Ve hře budou pozemní mounti.

2.: Válka aliancí bude na styl otevřené války, aka Aliance vs Horda (i když mezi Aliancí a Hordou až do WotLK a Wrath Gate oficiální válka taky nebyla). Ve Star Wars lore-wide žádná válka mezi Republikou a Impériem není, díky Coruscantské dohodě. To, že se v Ancient Hypergate a na Alderaanu mlátí Lightsabery po hlavě je lore-wide jen "tření" a "drobné nepokoje".

Konflikt v SW: TOR je v podstatě udělán tak, že přímá válka mezi Republikou a Impériem není, a příslušníci těchto frakcí proti sobě bojují pod vlajkami jiných organizací. Skvělý příklad je Alderaan. Ty tam nebojuješ proti Republice, ale proti Domu Organa, který je pro-Republikový, ale prakticky nezávislý. Jako voják Republiky pak bojuješ proti Domu Kruul (nebo tak nějak), který je pro-Císařský. Přímý konflikt je tedy mezi domy, né mezi Impériem a Republikou.

Lore-wide frakce ve válce nejsou. V ESO aliance ve válce jsou.

Strana 2 z 140 PrvníPrvní 12341252102 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Tagy tohoto tématu

Oprávnění zasílat příspěvky