Strana 3 z 140 PrvníPrvní 123451353103 ... PosledníPoslední
Příspěvek 21 až 30 z 1399
    Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Re: Elder Scrolls Online - Otázky a odpovědi

Quote Napsal Fhilos
    Dále bych se chtěl zeptat, TESO mě nalákalo asi teprve měsíc zpět. Ještě, když jsem hrál SWTOR a GW 2. Rád bych se tedy zeptal na příběh, je nějaká kniha kterou bych si mohl přečíst, abych se dostal do obrazu? Nebo příběhy? Nevíte o něčem? Přece jen Star Wars příběh jsem také četl knihy před herní dobou a ani u Guild Wars tomu nebylo jinak.
    Quote Napsal bulljoker
    příběhy.. co se týče samotnýho elder scrolls online tak nevím ale můžeš si zahrát singleplayer hry třeba Elder scrolls IV: oblivion nebo V:skyrim který se odehrává asi tisíc let po TESO ale aspoň si projdeš svět kterej bude i v TESO,na příběh jsou tu jiní experti
    Quote Napsal Sithard
    pribeh pred TESO si muzes precist na webu od naseho loremastera Zerandira ktery postupne sepisuje cele dejiny od pocatku veku ;) momentalne uz je na webu 6 dilu a prvni muzes zacit cist zde http://elderscrolls-online.cz/elder_...irem_dil_i.php
    Jen si dovolím poznamenat, že svět Elder Scrolls je minimálně stejně bohatý, jako svět Star Wars.

Srovnávat Elder Scrolls lore s Guild Wars lore je pak urážka Elder Scrolls lore. GW je proti TES úplný vtip. (:

Z knih si můžeš přečíst Infernal City a Lord of Souls, dvě oficiální publikace. Pak je zde tuna in-game knih.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Blackmorian
    Kamarád se mě ptal na velikost Tamtrielu a porovnání Tamtrielu s Azerothem. Jak to bude vůbec velké? Koukal jsem na spoustu map a většinu jsem už znal, ale například na téhle http://elderlore.files.wordpress.com/20 ... modeus.jpg jsou další ostrovy.

1. Bude to větší než WoW?
    2. Můžeme očekávat rozšíření, nebo se to neshoduje s lore? (http://nirn.wdfiles.com/local--files/maps/nirn_edz.jpg)
    3. Zapomněl jsem jak to bude s dostupností lokací pro jiné aliance například do Skyrimu.
    4. http://www.techspot.com/fileshost/newsp ... -map-1.jpg Tady se mi zdá, že se velikost her neshoduje s mapou, můžeme očekávat, že se Skyrim nebo další známé lokace roztáhnou či smrští?

Edit:
    Lze to vůbec stihnout? Jaký je rozestup mezi ESO a dalším dílem? 1000 let? A jakou nám lore vůbec poskytuje volnost?
    Quote Napsal Riegorn
    1. To asi nikdo nemůže vědět. Co se tuším psalo tak Cyrodiil by měl být asi větší než Northrend.
    2. Bude asi záležet na úspěchu hry. Ze začátku nebude přístupný ani celý Tamriel, který budou postupně otevírat a možná za pár let se podíváme i do dalších kontinentů.
    3. Nemělo by se moci navštěvovat území nepřátelských alliancí.
    4. Tak, že se velikost Single Player her neshoduje s velikostí mapy není nic divného. Řekl bych, že to celý udělají zhruba ve Skyrim a Oblivion měřítku.
    Quote Napsal Sithard
    uzemi nepratelskych frakci pujde navstevovat v pve contentu teda pokud se zas neco nezmenilo..
    Quote Napsal Erendil
    Říkali že Cyrodiil má být stejně velký jako Oblivion. K tomu přidej 3 oblasti tvojí frakce které můžeš procházet, sice nebudou tak velké jako Cyrodiil, ale řekněme 1/3 by mohly být.
    Tady bych si dovolil poznamenat jednu věc k velikosti světa. ESO na začátku určitě nebude větší, než svět WoW po osmi letech vývoje.

Dále bych se vyvaroval přirovnávání ESO Skyrimu k TES SKyrimu, atp. provincie budou rozinstancované do lokací, takže si devové zjevně nechávají zadní vrátka, aby mohli jednotlivé provincie pomocí dalších instancí "přifukovat".

K datadiskům a časové linii - Tady lore bude muset ustoupit před penězi, datadisk z jiného kontinentu (Akavir) bych ale v tomto desetiletí nečekal. V době lanche nebude přístupný zdaleka celý Tamriel, takže datadiskový potenciál vidím např. ve Vvardenfelu, což by mohlo fungovat jako onen pověstný Carrot-On-Stick (vzpoměňte si na Ashbringer z WoW, ten tu roli plnil 6 let).

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum

Quote Napsal Fortrens
    Quote Napsal Z.Z.
    Quote Napsal Fortrens
    Myslíte, že ve hře bude přístupný Solstheim ? :)
    To bych viděl na datadisk nebo DLC.

Já se pořád docela bojím přecpanosti světa. Co si budeme povídat, herní svět dílů TES je tak akorát pro jednoho ale zatraceně málo pro tisíce nebo miliony.

Od toho jsou kanály na serverech, hodně MMO už na tomto principu běží, takže toho bych se moc neobavál ;)
    Navíc určitě budou mít více serverů
    Server bude jeden (možná dva) ... a instancovaný. Ale já si myslím, že ty mapy trošku roztáhnou, aby bylo víc volného místa pro lidi.

Protože, když si představím, že do jedné instance cyrodiilu chcou nacpat 2K lidí tak si myslím, že jim ta součastná velikost nebude stačit.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Nurglind2
    Pořád se mluví o volnosti s nošením itemů (čaroděj s obouručákem a tak), ale chtěl jsem se zeptat: budou mít itemy nějáký minimální level? Jako "You must be lvl 15 to eqiup this item" nebo můžu nosit co chci na jakym levlu chci, stačí když to najdu.
    O tomhle oficiálně ještě nikdo nikde nemluvil, ale dá se předpokládat, že požadavky na level se k předmětům vázat budou. Je to celkem klasické, a nevidím důvod, proč by tomu tak nemělo být. Tohle omezení se mi zdá rozumné, už jen proto, že v SP hrách bylo taky pojištěné, aby se z hráče nestal na levelu 1 pomocí artefaktu bůh.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal Maert.Vvell
    Jen tak ze zvědavosti, když je ve světě ES spousta ras/civilizací/kultur inspirována těmi reálnými, např. Bretonci používají jasně Francií a kelty inspirovaná jména atd, Imperiálové jsou inspirováni Římem, o Nordech ani nemluvě, je tam i nějaká která by byla alespoň částečně inspirována slovanskou kulturou ?? Předpokládám že bohužel asi ne, ale mohlo mi něco uniknout.
    To se mi nezdá. Nejspíš ne, nepřipadá mi, že by někdo z TES měl cokoliv slovanům podobného.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

MODERÁTOŘI JSOU OD TOHO, ABY V TOMTO TOPICU UDRŽOVALI POŘÁDEK. NESPAMUJTE TU, OD TOHO JE ZBYTEK FÓRA.

Quote Napsal Blackmorian
    Ahoj jak to je s přístupností pro mládež? Kamarád říkal, že se plánuje Pegi 12..to by nebylo nic moc.
    Nejspíš Pegi 12, max. 16 - Marketing.

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Quote Napsal DominikM
    Quote Napsal Muhahá
    Quote Napsal DominikM
    Ahoj, jsou už nějaké informace o tom, jak to bude v ESO s vlkodlaky a upíry? Bude tu možnost stát se jedním z nich? Docela bych to uvítal :)
    Taky jsem na to zvědavej..hlavně ty vlkodlaci..jít si takhle s kámošem po Cyrodiilu a najednou by se z lesa vyřítilo pár vlkodlaků a natrhli by nám pr... :)
    Hlavně, abych byl vlkodlak:D a mohli by tam dát i upíry, aby bylo co lovit:D to bych nevytáhl paty z domu, jen přepadával poutníky a města:D ve Skyrimu mě to hrozně bavilo :twisted:
    Budeš se moci stát vlkodlakem i upírem. Proměna bude probíhat stylem procování. Upíři i vlkodlaci budou mít i svoje vlastní perky.

Už někoho z vás napadlo, jak asi budou lidi na PS4 a Xboxu psát do chatu?
    "If you strike me down, I shall become more powerfull than you can possible imagine."

Raven is offline

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter

Pomocí klávesnice?

Mám 4 známé konzolisty a ani jeden nemá ke konzoli klávesnici, 2 z nich ani neví, že se tam dá připojit. Nechci to generalizovat, ale...
    "If you strike me down, I shall become more powerfull than you can possible imagine."

Strana 3 z 140 PrvníPrvní 123451353103 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Tagy tohoto tématu

Oprávnění zasílat příspěvky