Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 25
    Maladur is offline
    Člen Semper Fidelis

Maladur's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

Interview s upírem/vlkodlakem (proměna)

Pokud vás také zajímá, jak se proměnit v upíra nebo vlkodlaka, pak čtěte dál. Tento post vám bez zbytečných příběhových (questových) spoilerů pomůže stát se jedním z těchto krvelačných stvoření :)

Rychlá cesta: domluvte si rande s někým, kdo již upírem/vlkodlakem je a nechte se od něj kousnout na rituálním místě.

Pomalejší cesta: pro ty z vás, kdo nikoho takového neznáte (už proměněného) nebo si chcete projít celou quest linii.

1.) Dle vaší frakce odcestujte v noci do jedné z těchto lokací: Bangkorai (Daggerfall), The Rift (Ebonheart), Reaper`s March (Aldmeri). Upíři se spawnují při novu, vlkodlaci pak při úplňku. Nov či úplněk "vydrží" ve hře cca 3 noci (herní, ne reálné), takže nemusíte spěchat. Pokud před vámi někdo upíra či vlkodlaka zabije, měl by se spawnout na jiném místě.

2.) Zde hledejte nepřátelské NPC dle vámi zvolené proměny: Blood Fiend (upír), Werewolf (vlkodlak). Pokud zrovna skončí nov/úplněk, pak musíte počkat na nový cyklus (cca každé 3 dny - ne herní, ale skutečné).

3.) Nechte se napadnout a mějte otevřenou záložku statů (defaultně "C"), kde by se vám měl objevit buff v závislosti na druhu proměny: Vampirism (upír), Sanies Lupinus (vlkodlak).

4.) Nyní musíte najít NPC, které vám zadá quest linii na plnou proměnu v upíra/vlkodlaka. Opět dle vaší frakce se vydejte do města: Evermore (Daggerfall), Riften (Ebonheart), Rawl`Kha (Aldmeri). Následujte příběh v zadaném úkolu a na jeho konci získáte "trvale" skill linii pro upíry/vlkodlaky.

6.) "Trvale" v uvozovkách, jelikož se můžete kdykoliv z nákazy vyléčit za drobný poplatek a to u NPC Priest of Arkay (guilda mágů ve městě, kde jste získali quest na proměnu). Pokud se kdykoliv v budoucnosti zase vrátíte ke své proměně, vaše investované skill body vám zůstanou.

Doporučený level pro získání proměny: 30-40 (nepřátelská NPC budou kolem levelu 45-47)
    Nejnižší možný level na proměnu (s pomocí): 18

Informace ohledně skill linie upíra a vlkodlaka pak najdete zde.

Lovu zdar!

Zdroj: http://www.tesoelite.com/2014/04/gui...pire-werewolf/
    Naposledy upravil Maladur; 04-10-2014 v 16:24.

Buildy: Geomancer | Assault Cat
    Příručky/průvodce: Druhy CC | Blokování | Enchanting | Runy & Glyphy
    | Upír/Vlkodlak | VR1 Dungeon Guide
    Chary: Kejml, Maladur

walltar is offline
    Rytíř

walltar's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Lupus Regnum
    Jenom doplním ... ty NPC nejsou v lokacích každou noc. Vlkodlaci se spawnují jen při úplňku. A Vampíři jen při novu. Úplněk trvá dvě, možná 3 herní noci. Jakmile je někdo zabije tak se spawnou noví ... ale někde jinde. Netrvá to 3 dny ... alespoň jsem to vypozoroval při svém lovu na vlčky.

Jinak nevím jak to je s upíry, ale vlkodlaka nemá cenu dělat před lvl 30 ... v lokaci, kde se to kompletuje na vás čeká lvl 45 elitka. Já dostal obřího hada ... no chance. A potom mamuta a toho jsem porazil tak tak.

Jinak kde si našel ty 3 dny? Není to spíš jak dlouho trvá, než bude další úplněk/nov?

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Maladure, super překlad, můžu tohle dát na web?

Maladur is offline
    Člen Semper Fidelis

Maladur's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal Raven View Post
    Maladure, super překlad, můžu tohle dát na web?
    Klíďo píďo. Jen počkej, upravím tam ty úplňky/novy.

Sithard is offline
    Rytíř

Sithard's Avatar
    Guilda
    Star Citizen
    U upira je to s tim lvlem podobne.. pri plneni upirskyho questu musite zabit 10 potvor myslim lvl 47 ale nastesti to nejsou elitky a stojej po jednom.. ja to dal v klidu na lvlu 32

Maladur is offline
    Člen Semper Fidelis

Maladur's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal walltar View Post
    Jenom doplním ... ty NPC nejsou v lokacích každou noc. Vlkodlaci se spawnují jen při úplňku. A Vampíři jen při novu. Úplněk trvá dvě, možná 3 herní noci. Jakmile je někdo zabije tak se spawnou noví ... ale někde jinde. Netrvá to 3 dny ... alespoň jsem to vypozoroval při svém lovu na vlčky.

Jinak nevím jak to je s upíry, ale vlkodlaka nemá cenu dělat před lvl 30 ... v lokaci, kde se to kompletuje na vás čeká lvl 45 elitka. Já dostal obřího hada ... no chance. A potom mamuta a toho jsem porazil tak tak.

Jinak kde si našel ty 3 dny? Není to spíš jak dlouho trvá, než bude další úplněk/nov?
    Díky za doplnění - hodím to tam, taky se mi nezdálo, že by úplněk neměl na chlupáče vliv :D

3 dny vypozoroval člověk, který o těch proměnách psal. A ano, myslel tím ten čas od spawnu do spawnu :) Asi jsem to nenapsal srozumitelně.

Doplním, opravím.
    ----------------------

UPDATE: doplněno o nové poznatky pánů walltara a Sitharda :)
    Naposledy upravil Maladur; 04-09-2014 v 15:50.

Sangonth is offline
    Člen Semper Fidelis

Sangonth's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Ááááááááááůůůůůůůůůů, je to doma.

[/URL]

Tiber Sangonth @Sangonth http://ask.fm/Sangonth

Quote Napsal Maladur View Post
    1.) Dle vaší frakce odcestujte v noci do jedné z těchto lokací: Bangkorai (Daggerfall), The Rift (Ebonheart), Reaper`s March (Aldmeri). Upíři se spawnují při novu, vlkodlaci pak při úplňku. Nov či úplněk "vydrží" ve hře cca 3 noci
    Toto neplati, vlkodlaka jsem potkal normalni noci kdy byly videt dva srpky mesice a dostal jsem od nej buff. Quest jsem pak nasledne take dostal vcetne questu na vyleceni. Pak jsem vlkodlaky potkal jeste i normalne za dne (spawnuji se po dvojicich)

Nightblades dají vampirism quest i na levelu 15, pokud jsou šikovní. (:

INTANGIBLE. ETERNAL. WITHOUT BEGINNING NOR END.

Sithard is offline
    Rytíř

Sithard's Avatar
    Guilda
    Star Citizen
    Jinak tohle čeká upíry ve čtvrtém stádiu.. fešáckej Sith lord :D

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky