Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Příspěvek 21 až 30 z 54

Téma: Videa

Swen von Walhallion is offline
    Tovaryš

Swen von Walhallion's Avatar
    Rasa
    Imperial
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Daggerfall Covenant
    Guilda
    Circle of the Phoenix
    Hmm 2h je kurevsky op i v PvE sem na ni přešel teď s NB pac už sem na to nemel nervy mam o o víc než 200min wpn dmg a mam větší dps oproti dw a na hraní je to tak o 100% jednodusi.
    Adraria Argentum Draco - VR16 Stamina DPS Tempar - Imperial
    Arcaona Regina Victoriae - VR 16 Stamina Tank Templar - Imperial
    Misawa Yoshike - VR 16 Magika Healer/DPS Templar - Breton
    http://www.twitch.tv/swen_von_walhallion

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Ysgramor dragons of Atmor
    Quote Napsal bulljoker View Post
    ,hádej co.. hráli to i jiní lidi, hustý že
    veď to tu píšem celú dobu, že je to staré a ešte na to pritakáš, dík
    GUILD CZ/SK EP - Ysgramor dragons of Atmor
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, TANK magicka/stamina Nord
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, DPS stamina Imperial

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    lordrek.eso@gmail.com

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal LorDrek View Post
    prosím
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

VincentBlanquin is offline
    Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis

dreku ty píšeš spoustu zasvěcených věcí třeba o pvp. není ti divné že se tě nikdo nezastane v tvých názorech a ze sportu jednou za čas zase neprohrábne ještěrákovi šupiny? nebo je to tak že si důležitou postavou guildy a komunity a proto tě lidi nechají psát, i když hlouposti?
    Irw´en - VR16 - Bosmer - Nightblade - Archer
    Irwen Vincinter - VR16 - Nord - Dragonknight
    Jester-ak - Argonian - Templar

Kill Wrobel, Kill Wheeler, Kill Lambert, Kill animation cancelling, change bow ... then we can talk again

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Quote Napsal VincentBlanquin View Post
    dreku ty píšeš spoustu zasvěcených věcí třeba o pvp. není ti divné že se tě nikdo nezastane v tvých názorech a ze sportu jednou za čas zase neprohrábne ještěrákovi šupiny? nebo je to tak že si důležitou postavou guildy a komunity a proto tě lidi nechají psát, i když hlouposti?
    cituj hlúposti

skôr, je to o tom, že ľudia sa nevedia zmieriť s tým, že ak niečomu nerozumejú pripisujú tomu iný význam ako to má, keď o hre nič neviem ako mi tu kopa z vás tvrdí a dokonca píšem hlúposti v kľude sa nechám poučiť, v kľude môžete za mňa prebrať HM trialy a som zvedavý na vaše výsledky a ja si zoberiem PVP, môžeme sa tak dohodnúť.
    Naposledy upravil LorDrek; 05-04-2015 v 12:03.

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    lordrek.eso@gmail.com

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    cituj hlúposti

skôr, je to o tom, že ľudia sa nevedia zmieriť s tým, že ak niečomu nerozumejú pripisujú tomu iný význam ako to má, keď o hre nič neviem ako mi tu kopa z vás tvrdí a dokonca píšem hlúposti v kľude sa nechám poučiť, v kľude môžete za mňa prebrať HM trialy a som zvedavý na vaše výsledky a ja si zoberiem PVP, môžeme sa tak dohodnúť.
    pokud si chceš zobrat pvp, volných dnů je dost. musíš si ale na něj udělat taky místo v hlavě a nejít to tam jen oddamagovat

Kill Wrobel, Kill Wheeler, Kill Lambert, Kill animation cancelling, change bow ... then we can talk again

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    pokud si chceš zobrat pvp, volných dnů je dost. musíš si ale na něj udělat taky místo v hlavě a nejít to tam jen oddamagovat
    a vidíš, stále so do mňa navážate a ani nemáš šajn aký mám PVP build, než by si zobral slovo chlapa do bitky, tak povieš, že na PVP je dosť voľných dní, ale že by si si zobral trialy to nie.

Mám odleadované jak PVP tak PVE a vzhľadom k môjmu meču a štítu to o DMG nebude v tom PVP, ale nechám sa poučiť ako sa hrá PVP. Keď do pvp v guilde chodilo 5 ľudí ja som tam dotiahol 15 - 20 ľudí, spýtaj sa exa, lenže je jednoduchšie osočovať ako vidieť pravdu.

lordrek.eso@gmail.com

Celiu is offline
    Zasvěcenec

Celiu's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    dreku ty píšeš spoustu zasvěcených věcí třeba o pvp. není ti divné že se tě nikdo nezastane v tvých názorech a ze sportu jednou za čas zase neprohrábne ještěrákovi šupiny?
    Občas mi připadáš jako zaseknutý v mentalitě mateřské školky, ještěráku. Jaké zastávání? Čte si to tady určitě spousta lidí, ale to, že se nikdo do vaší "diskuse" nepřidává, podle mě signalizuje spíš nulovou motivaci se přidat.
    Topic se jmenuje "videa", místo toho tu do sebe zase ryjí dvě známé firmy: Drek a ještěrák. Drek má pravdu a na tebe (na Bulla i na mě) to působí arogantně (to je ale problém NAŠÍ interpretace), ty si zase málo zjišťuješ informace (přestože rok tady píšeš, jak se o hru zajímáš, očividně hledáš informace na špatném místě, místo toho, aby ses zeptal lidí ve SVÉ guildě na TS).

Nejvíc mi připadá legrační, že se potřebuješ pořád vymezovat, přepočítáváš "svoje" příznivce a předhazuješ Drekovi, že se ho nikdo "nezastává" a to je nějaké divné.

Ano, vedle Dreka si připadám jako noob, ale nevšimla jsem si, že by o používání 2H psal hlouposti ve smyslu chybné neověřené informace... Zato od tebe jsem dezinformací četla během roku spoustu.

P.S.: Komunita a guilda není rozdělená na tvůj a drekův tábor. Už to konečně pochop.

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    teraz je to také moderné, moju postavu si tu veľa ľudí zdémonizovalo ako total PVE DPS, aby som to uviedol na pravú mieru!

od lvl 1 - vr 12 - levelovanie full medium + 2H
    PVP - 2h + medium, light s restostafou ako support healer, light meč štít + destro, teraz meč a štít + destro 5x light, 1x medium, 1x heavy
    VR 12 - VR 14 - light + destro, 5x heavy + 2x light (TANK, meč a štít, experiment tankovanie TRIAL s restostafou úspešne pred 1.6)

videl ma tu niekto niekedy písať o RP - nehrám nekecám
    písal som niekedy buildy k NB, TEMP, SORC? nie, buildy som písal k DK

písal som niekedy o luku, alebo dualwielde nie! nehrám nestarám sa

neviem toho ani z polovice čo by som chcel, i tak som za hlupáka :)

ale o DK 2h a destro toho viem dosť prelúskal som si hru, k buildom templára a NB som odkazoval vždy na Swena a Sorcku v guilde na Gadrela.

ale jo ja už budem ticho odborníkov tu je kopec

lordrek.eso@gmail.com

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    Quote Napsal Celiu View Post
    Občas mi připadáš jako zaseknutý v mentalitě mateřské školky, ještěráku. Jaké zastávání? Čte si to tady určitě spousta lidí, ale to, že se nikdo do vaší "diskuse" nepřidává, podle mě signalizuje spíš nulovou motivaci se přidat.
    Topic se jmenuje "videa", místo toho tu do sebe zase ryjí dvě známé firmy: Drek a ještěrák. Drek má pravdu a na tebe (na Bulla i na mě) to působí arogantně (to je ale problém NAŠÍ interpretace), ty si zase málo zjišťuješ informace (přestože rok tady píšeš, jak se o hru zajímáš, očividně hledáš informace na špatném místě, místo toho, aby ses zeptal lidí ve SVÉ guildě na TS).

Nejvíc mi připadá legrační, že se potřebuješ pořád vymezovat, přepočítáváš "svoje" příznivce a předhazuješ Drekovi, že se ho nikdo "nezastává" a to je nějaké divné.

Ano, vedle Dreka si připadám jako noob, ale nevšimla jsem si, že by o používání 2H psal hlouposti ve smyslu chybné neověřené informace... Zato od tebe jsem dezinformací četla během roku spoustu.

P.S.: Komunita a guilda není rozdělená na tvůj a drekův tábor. Už to konečně pochop.
    co si pamatuju tak se tu lidi lordreka vždy zastávali, poslední dobou to už nevidím, takže proto

arogantně to na mě ani tak nepůsobí, ale pokud vim že píše hlouposti tak mě to nedá a mam potřebu se někdy pohádat i do krve, i když to vypadá jak mentalita mateřské školky.

taky si nemyslím že by o používání 2handed psal hlouposti

a k těm mým příznivcům a táboru, prosím, budiž mi útěchou že se každý (ty a já) pohybujeme v jiné části guildy, takže se nemůžu až tak zlobit. každý kdo mě trochu zná, ví, že to poslední co bych dělal a uměl dělat by bylo vytváření si tábora nebo přiznivců. jen mě někdy rozčiluje mlčící většina tak jí musím trochu popíchnout....

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky