Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Příspěvek 11 až 20 z 34
    VincentBlanquin is offline
    Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    mohl bys (nebo jestli někdo už máte) vyzkoušet ten snipe (hlavne v tom pvp). mě jako dragonknightovi je víceméně k ničemu, když nemam shadow abych snipoval víckrát za sebou a jako první střelu používám střelu z norm sneaku, která pokud sem si dobře všiml není o moc horší
    Naposledy upravil VincentBlanquin; 05-12-2014 v 11:05.
    Irw´en - VR16 - Bosmer - Nightblade - Archer
    Irwen Vincinter - VR16 - Nord - Dragonknight
    Jester-ak - Argonian - Templar

Kill Wrobel, Kill Wheeler, Kill Lambert, Kill animation cancelling, change bow ... then we can talk again

Rikishi is offline
    Nováček

Rikishi's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Snipe je běžně používaná abilita v PvP, perfektní na odstřelovaní (z) hradeb. Jinak nic moc. Při přepadech máš lepší sneak attack.

Quote Napsal VincentBlanquin View Post
    mohl bys (nebo jestli někdo už máte) vyzkoušet ten snipe (hlavne v tom pvp). mě jako dragonknightovi je víceméně k ničemu, když nemam shadow abych snipoval víckrát za sebou a jako první střelu používám střelu z norm sneaku, která pokud sem si dobře všiml není o moc horší
    snipe morfly na snizeni healingu je v PVP relativne k ničemu, protože cíle (hráči) se moc hýbají a ty musíš mířit (během toho můžeš ale taky chodit) 3 sekundy - pokud se moc přiblíží, výstřel se přeruší. Takže zbývá obsluha siege weapons a kotlíkáři nebo team NB záškodníků. Nicméně, na dobývání zdrojů hradů je to super - nejen že tím sundáš toho otravného mága aniž by se tě dotkl, ale ve dvou jsem schopen zabrat celý zdroj - pokud nás nikdo zezadu nezabije :D

to Raven: můžeš mi napsat, co to máš za skily v hotbaru? dík

Vandal is offline
    Člen Semper Fidelis

Vandal's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Sempre Fidelis
    Quote Napsal VincentBlanquin View Post
    Vincente.... DK s lukem? To jako vážně? S tím krumplem zahazuješ 2/3 potencionálu týhle classy

feysgar is offline
    Člen Semper Fidelis

feysgar's Avatar
    Povolání
    Nightblade
    hele to že drain power a oba jeho morphy necritujou je bug, nebo je to "intended"?
    Jinak já ho hraju s 2x resto staffkou a lahoda

Raven is offline
    1. cz/sk level 50 - Aldmeri Dominion

Raven's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    Midwinter
    Quote Napsal feysgar View Post
    hele to že drain power a oba jeho morphy necritujou je bug, nebo je to "intended"?
    Jinak já ho hraju s 2x resto staffkou a lahoda
    Je to bug

BTW, celý bow je k ničemu

No s NB sa to ma v PvP asi tak ze Luk je dobry akurat tak na heavy utok zo sneaku a potom normal light strielanie, Snipe je vcelku trapne..kedze to casstujes 3 sek, pouzitelne to je len na obranu hradu/outpoustu, v utoku je to skoro uplne k nicomu...pouzit sa to da len ked uz dobijate vnutorne opevneniea kontrolujete vonkajsiu hradbu..inak v 9z10 pripadoch sa ciel schova skor nez vystrelis..proste zbytocne zabera slot P

Jedina vcelku dost OP kombinacie skilov pre NB je dual wield hadzanie dyk P...proste ked chces hrat ako ranger..hadz dyky P ( posledna abilita v dual skiloch zmutovana na dostrel)

1. cripling grasp po zasahu ciel znehybni na 1.5 sek, ''vycucnutie '' rychlosti nefunguje ( je mozne nahradit za heal swallow soul)
    2 flying Blade- spomaluje ciel o 50% proste neutecie bojuj abo skap'' ( teda pokial nieje sorcka)mutacia na dostrel, normal dmg cca 400 critikal 600 az 800 podla toho ako zafunguje redukcia armoru
    3 counceled weapon - mutacia na zrychlene ''plazenie'' velmi efektivne pokial ste vamp..stackuje sa to..blizite sa tak rychlo ako behate P ( v podstate to mam na bare len kvoli tomu bonusu)
    4.piercing mark 75% armoru dole u ciela ale aj teba ( vacsinou to funguje aspon mam ten pocit) ciel nemoze is do neviditelnosti ( jedine ako sa toho ciel dokaze zbavit je purge/debuf)
    5.dark cloack mutnutej na debuf ( pomaha to obcas prejst rychlejsie do sneaku potom co niekoho oddelate) , ja tam aktualne pouzivam dark shades na trolovanie> poslem ich zautocit na ciel a stale ostanem neviditelnej...nic realne nerobia..ale len tak pre prdel P

toto je podla mna jediny fukcny build do PvP s stamina zameranim ( a ano mam az jednu stamina vec v bare p ), teda pokial nehcete exploitovat s bashom a podobne...

no a Luk je proste len na suport/obranu hradu , uz som to snim vzdal ako zbran na zabijanie hracov zo sneaku..jedine ten uvodnej heavy utok

dobra zostava je 1 silver shards (mutacia na zasah troh cielov) 2 draining shot (spomaluje ciel ak sa niekto priblizi) 3 swallow soul na healovanie,4 mark target, 5 amoje veleoblubene razor caltrops na burnovanie staminy ktorej mam nadbytok

totoje moj akotak funkcny build pre NB zameraneho na staminu pre PvP ,PvP hram skoro odzaciatku cca 800k AP bodov ( bez exploitovania) nic lepsie som zatial neposkaldal..teda pokial chcem/chcete prepadavat holcicky a chalpeckov PPPPP snaziacich sa dosiahnut Bojovu liniu a podporit rady nepriatela, pripadne branit hrad pred utokom, toto su podla mna najvhodnejsie skilly na bare...ale kludne mi to prekopte navrhom sa nebranim...ale tak snazil som sa poradit co najlepsie..P

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    jo dragonknight archer, jako tank stojím zřejmě za pikachu a s tím jak se mi to seká (jestli to bude lepší až bude server v evropě, vyjde optimalizace grafiky na eso je otázka) na nevýkoném notebooku je to ostřelování šípy jediná možná varianta do pvp, což je jediný rozumný endgame. není to build na 1vs1, ale ta classa má i spoustu abilit využitelných jako doplněk k luku. na hardcore endgame pve stejně moc neaspiruji a areny nebudou. navíc dragonknight archer jen tak někdo není, to se mi taky libí :-) škoda že není vidět obličej druhého hráče když od postavy s lukem vidí přiletět obsidian shard nebo jiné

Kill Wrobel, Kill Wheeler, Kill Lambert, Kill animation cancelling, change bow ... then we can talk again

Quote Napsal Raven View Post
    Abych dokázal, že je NB opravdu dobrý jak na sólování, tak na leveling, zabil jsem závěrečného VR 10 bosse (Sinmura u EP) bez pomoci krystalu, který mu shodí HP na 5%.
    A tam je nějakej krystal na snížení HP? Sem si se sorckou vůbec nevšiml :D.

Kapitán

VincentBlanquin's Avatar
    Rasa
    Wood elf
    Povolání
    Nightblade
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Semper Fidelis
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SPOILER ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

pokud si ho tam neměl tak si nenasbíral ulomky wuuthradu. pokud někdo nehraje pozorně tak je snadno mine. ale nevyplatěj se, s nimi je ten souboj směšný. když si vzpomenu jak sem se na něj připravoval craftem a pak....

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SPOILER ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky