Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Příspěvek 1 až 10 z 13

Aedd Gynvael - Aldmeri Dominion guild

Zdravim,
    Me jmeno je Tomas, ingame @woodoochill (altmer sorc Val'thoare). Duvod zalozeni tohoto topicu je, ze i po mesici hrani jsem u AD nenarazil na cz/sk guildu.

Timto tedy zakladam AD guildu se jmenem "Aedd Gynvael" (nekterym fanouskum Zaklinace se to muze zdat povedome - Stripek Ledu).

Vize je jednoducha, vzhledem k nadchazejicim udalostem prechodu na b2p verzi hry muzeme ocekavat prichod mnoha nejen novych hracu a nechci, aby pri vytvareni postav meli stejne dilema jako jsem mel ja - jsou tu dve vetsi cz/sk guildy u EP a DC, ale u AD neni zadna aktivni... zkratka rad bych dal hracum prilezitost hrat za spicate usi bez obavy, ze si cesky pokecaj jen pres /w a obecne na cecha ci slovaka narazej jen v pvp v tabulce "co vas zabilo". Nic mene i presto bude nutno dodrzovat urcita pravidla chovani a vyjadrovani.

Samozrejme je v planu casem chodit spolecne jak PvP tak i PvE a celkove si vzajemne vypomoct. Zaroven by jsme fungovali pres TeamSpeak.

Jakozto nove vznikajici guilda neocekavejte hned ze zacatku veci jako plnou guild banku a zkratka cokoliv z pokrocilejsich guild. Vse je nutno vybudovat od zacatku pricemz uvitam jakoukoliv radu a pomoc.

Pokud tedy mate zajem, tak napiste zde a ja vas invitnu jakmile se dostanu do hry... coz nebude v dobe mezi 15.3.-19.3. kdy jsem mimo republiku.

PS.: Topic se budu snazit cas od casu aktualizovat a predevsim ho upravim az budu psat na pc s diakritikou a ne z mobilu ze skoly, kde jsem s nejvetsi pravdepodobnosti prehlednul nejakou hrubku.

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Ysgramor dragons of Atmor
    Držim palec, ale skôr by som sa skontaktoval s tými dvoma guildami v tomto topiku, časť hráčov prešla do EP, k nam do guildy, lebo nebolo možné dať dokopy u nich poriadnu grupu, radšej by som niečo spojil dokopy ako vytvoril 3 guildy po 5 hráčoch, moje odporúčanie.
    GUILD CZ/SK EP - Ysgramor dragons of Atmor
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, TANK magicka/stamina Nord
    @LorDrek - DragonKnight vr 16, DPS stamina Imperial

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    lordrek.eso@gmail.com

Quote Napsal Valt'hoare View Post
    Zdravim,
    Duvod zalozeni tohoto topicu je, ze i po mesici hrani jsem u AD nenarazil na cz/sk guildu.
    to je divné, zrovna včera tu postovali že jsou aktivní Czechoslovak Freelancers (CSF)

Diky za upozorneni, zkousel jsem to pred par tydny nekolikrat kontaktovat ruzne lidi a nikoho jsem nesehnal... pravda je ze jsem si mel nejdrive precist jestli neni neco noveho prave u techto ad guild.... kazdopadne souhlasim ze lepsi jednu poradnou nez 3 maly, chvili tu ten topic necham a pripadne ho smaznu jestli se mi podari nekoho kontaktovat

Alfik is offline
    Zasvěcenec

Alfik's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    CSF
    Nečteš, nevíš :) Czechoslovak Freelancers jsou v Aldmeri aktivní a samozřejmě nabírají. Dnes večer se chystáme na trial, takže stopro bude fůra lidí k dispozici :)
    Ev. napiš sem pod jakým jménem tě máme najít, protože každý z nás má osm postav a to znamená, že se ti opravdu nemusí podařit napsat zrovna těm, které jsou vyjmenovaní na foru (ten člověk může být na jiné postavě).
    Ale svoji gildu si také můžeš založit a ponechat - můžeš být až v pěti gildách, a pokud seženeš lidi, tak banka se ti může hodit. Spousta lidí to tak dělá, postojí v zač. lokaci, bere kdekoho, aby měli dost lidí (i nehrajících, i ti se počítají), no a pak mají jednu gildovní banku navíc.

PureXena is offline
    Nováček

PureXena's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    CSF
    Jak píše Alfík, dneska nás bude snad dost, takže doplním jen oficíry, kteří by Tě mohli nabrat:
    @PureXena
    @Rahde
    @Vlasana

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    No čo ako dopadol TRIAL?

Hel Ra - HM complete, AA - HM complete, SO - HM complete, VMA - progres, MOL - complete
    lordrek.eso@gmail.com

Tak konecne jsem se dostal do hry a behem par minut byl invitnut do guildy :) dekuji a tenhle post muzete klidne smaznout

PureXena is offline
    Nováček

PureXena's Avatar
    Rasa
    High elf
    Povolání
    Sorcerer
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    CSF
    Quote Napsal LorDrek View Post
    No čo ako dopadol TRIAL?
    Tak po patchi 1.6 evidentně trial začíná nabývat svého významu, takže to byla zkouška jak má být. Tým složený půl na půl z veteránů a nováčků (s levelem VR1-6) si několikrát natrénoval úprk do světýlka na prvním bossovi a končili jsme na druhém. Nicméně tak to asi autoři mysleli, aby se trial neprolít za 10 min, ale aby se parta několikrát sešla a zkoušela strategie, než se dosáhne úspěchu.
    (Na druhou stranu pokud se sejde opravdu skupina top veteránů, tak to stále žádný problém není - zažito na včerejším HelRa weekly - 1. místo)

LorDrek is offline
    Člen Rady Semper Fidelis
    Redaktor

LorDrek's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    no tak k tomu dodám jedno s CZ/SK hráčmi je to vždy ťažké :)

lordrek.eso@gmail.com

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky