Příspěvek 1 až 7 z 7

Azura - Ebonheart Pact - Guilda ?

Zdravím českou PVP komunitu.

Rád bych prostřednictvím tohoto topicu provedl malý výzkum.
    Abych mohl začít, nejprve bych měl uvést nějaké informace o sobě. Ve hře cca 99% času hraji za postavu Templáře s Nickem "Calven Czechheart", Je to postava určená prioritně na PVP a to za alianci Ebonheart Pact a v Cyrodiilu jsem téměř každý den.
    A nyní již k problému :) v Cyrodiilu potkávám denně mnoho českých/slovenských hráčů hrajících poměrně pravidelně za stejnou frakci, pobíhaji povětšinou s random skupinami, nebo jsou členy anglicky mluvících guild (i já jsem momentálně v Decimation Elite). Když jsem se ptal ve své PVE guildě proč tomu tak je ? proč se češi/slováci nesjednoti v PVP, dostalo se mi odpovědi, že to nedokážeme, že je něco špatně s naší povahou a schopností spolupracovat ... Ačkoli chovám k déle hrajícím hráčům patřičnou úctu, nemohu se s tímto názorem stotožnit. Byl jsem členem mnoha českých/slovenských elitních PVP guild v jiných hrách a vždy jsme hráli na špičkové urovni. Takže mohu s jistotou říci že to dokážeme.

Podstatnou otázkou však je, jestli chceme ? Nevidím smysl v tom zákládat PVP Guildu a doufat v zázrak, jestli se někdo přidá. Tento topic zákládám abych zjistil jestli by češi a slováci měli zájem o členství guildě, jež by neměla jako učel, jen schromažďování lidí, či pve ... ale měla by jasný cíl a směr, se zaměřením na Cyrodiil. Bojovat společně pod stejnou vlajkou a domlouvat se mateřským jazykem. Pokud by zájem byl ? Domovskou campaní by měla být alespon pro začátek Azura, né každý náš hrač ma 600+ :)

Žádám tedy hráče jež by měli o takovýto projekt zájem aby se vyjadřili :) a ehmm ti jež zajem nemají, nebo preferují jen vlastní oddělené legie ... běžte se hádat jinam :)

S pozdravem Calven.

Vlasana is offline
    Aspirant

Vlasana's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Guilda
    CSF / DV Gata
    Skoda ze nejsi zluty, ja bych se pridala :-)

Nemyslím že je něco s čecho-slovákama špatně, jen že možná to jediné co nás spojute je mateřština , co člověk to jiné požazavky na styl, frekvenci a obtížnost hraní.
    A to se dá najít u guildy která má nastaveny jasná pravidla s sdružuje lidi podle těchto požadavků.
    Snazit se hrát s cz/sk jen vede k rozcarování , top hráči jsou nervózní že jsou zdržováni, slabší hráči jsou nervozni ze nestihají... Osoba ktera se snazit tohle udrzet pohromade , je nestastna ze to nedokaze slepit.

ale mozna by byla zajímavá myšlenka zdruzit lidi na budouci 4x4x4 - tam by měla byt barva jedno - pokud neco takoveho vymyslis, urcite se pridam

jen že možná to jediné co nás spojute je mateřština , co člověk to jiné požazavky na styl, frekvenci a obtížnost hraní.
    Máš samozřejmně pravdu, jsme lidé a jsme rozdílní, též jsme Čecho-Slováci a ve všem rádi hledáme chyby a důvody proč by to či ono nešlo :) Máme to v sobě hluboce zakořeněné :) Nedá mi to, asi mám předky jinde :) Vidím v rozdílech sílu, variabilitu, specializaci a v rukou schopného lídra a v guildě s pevnými pravidly možnosti jak to vše zužitkovat.

Každý máme svou domovskou guildu, kde máme přátele, spoluhráče, lidi jež máme rádi a každý den se s nimi rádi ve hře setkáváme, bez ohledu na to, za jakou frakci hrajeme. PVP guilda by tento základní aspekt hry nijak neomezovala. Postačí jedna postava za "červené" nechat se přijmout do PVP Guildy a když budete mít chut si zabojovat, nebudete na to sami, stačí se podivat kolik hráčů momentálně smýšlí stejně jako vy (výpis on-line hráčů) :)

Eso je Fantastická hra s obrovským potenciálem a velkou českou komunitou, pokud vám v hrudi bije srdce pvpčkaře, dobře vím jak vám je pokud nemáte kolem sebe partu lidí, jež by s vámi bojovali bok po boku proti skutečným protivníkům.

M1M0 is offline
    Aspirant

M1M0's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Ysgramor dragons of Atmor
    Ono by to bolo pekné ale to že sa nedokážeme zjednotiť je jedna vec tá druhá je to, že koľko ľudí vlastne chodí aktívne PvP? V každej guilde tak max do 7. A aj keby si ich zjednotil podĺa aliancíí tak dosť ťažko zložíš nejaký slušný raid.

Znáš to sám Mimo, 1 hráč může maximálně sólovat protivníky, 3 hráči zvládnou sami dobít nebráněnou fortku, 7 - 10 sehraných hráčů dokáže zvrátit obtížný boj ve prospěch aliance, atd ... Nemá smysl chtít všechno hned, začátky bývají po malých krůčcích. Ale čim větší je výzva, tím větší je zábava, čim obtížnější úkoly tím kvalitnější souhra teamu. Kdyby to bylo příliš snadné ... tak proč se o to vůbec snažit :)

Velmi rád všem oznamuji, že Guilda byla založena po té co mě kontaktovali první aktivně hrající hráči :) u zrodu jsme 4 a nyní konečně můžeme nabírat ve větším měřítku.

Takže tímto všem Českým a slovenským hráčům představuji PVP Guildu za Ebonheart Pact

WhiteHawks

O pravidlech a veškerých detailech týkajících se fungování Česko-Slovenské PVP Guildy budeme brzy informovat.

S pozdravem Calven.

Edit:
    WhiteHawks čítá nyní 6 pvp hráčů a další přislibyli připojení.
    Guilda byla založena 16.2.2017, ale začátek jejího plnohodnotného fungování je plánován až od 19.2.2017, do té doby máme jediný úkol, navýšit naše počty. Po té se ji dostane též plnohodnotného představení, zde na foru. Kdokoli se nyni rozhodne připojit, bude mít též jedinečnou možnost stát při nás od samého počátku, budovat si jméno, zapojit se do rozhodování ohledně budoucího fungovaní, jako je komunikační portál, názvosloví hodností, správa fungování Guildovního skladu atd... (představa již existuje, ale momentálně vše záleží hlavně na vás)
    Hráči jež se přidají později, nebudou též o nic ochuzeni, jen nastoupí do zaběhlé legie se stanovenými pravidli (i to má svou výhodu) :)

Momentálně je jediným požadavkem pro přijetí, mít aspoň jednu postavu za Ebonheart Pact , lvl nehraje žádnou roli.
    Naposledy upravil Griffit; 02-16-2017 v 21:11.

Prosím o Zamčení či smazaní tohoto Topicu, Guilda byla založena u bude nově představena děkuji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky