Příspěvek 1 až 4 z 4

Česká Elder Scrolls Wiki

Zdravím,

přijde mi příhodné vložit sem topic s odkazem na českou The Elder Scrolls Wiki, pro ty, kteří o ní nevědí. Jedná se zřejmě o nejrozvinutější českou Wiki, zabývající se TES. V současné době na ní naleznete necelou pětistovku článků, což sice není moc, zato se však soustředíme, aby články byly pokud možno co nejpodrobnější a opatřené všemi dostupnými zdroji. Pro představu mrkněte na příspěvek o Tamrielské říši, který je aktuálně nejdelším článkem na wiki.

Já osobně jsem zakladatel a autor většiny velkých článků na wiki. Spolu se mnou se na ní podílí minimálně další dva autoři. Na projektu jsem začal pracovat už v roce 2011. Pravda, na pár let jsem se odmlčel pro velkou časovou vytíženost, nyní jsem ale začal na lore znovu pracovat a právě proto jsem rozehrál i The Elder Scrolls Online, které se mi líbí především proto, že umožňuje navštívit alespoň z části všechny provincie Tamrielu. Sám se soustředím především na články o politice, geografii a historii.

Cílem wiki není podávat návody k jednotlivým hrám, ale shromažďovat lore ze světa Elder Scrolls. Rád bych vás všechny tedy tímto pozval k návštěvě Wiki. Potěší mě, když budete v tomto topicu chválit, kritizovat, přinášet náměty, zkrátka diskutovat. Na všechny dotazy se pokusím odpovídat. Jelikož nechrlím deset krátkých článků denně, ale soustředím se vždy na jeden a snažím se opatřit k němu veškeré zdroje, může být přidávání článků trochu pomalejší. Proto sem přidám vždy odkaz na nový zajímavý článek. :)

Odkaz: The Elder Scrolls Wiki

Po delší odmlce jsem se s chutí vrátil k práci na Wiki. Momentálně jsem poupravil některé články a pracuji na velkém článku o aldmerském spolku. Zatím se můžete podívat na zbrusu nový článek o Alinoru, který jsem před pár dny dokončil.
    http://cs.theelderscrolls.wikia.com/wiki/Alinor

Doufám, že se Vám článek bude líbit a za každou zpětnou vazbu budu rád.

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    rozhodně je fajn vidět, že se tomu ještě někdo věnuje
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

pekna prace :)
    Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky