Příspěvek 1 až 2 z 2

Téma: ESO Bug-line

Griffit is offline
    Nováček

Griffit's Avatar
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    WhiteHawks

ESO Bug-line

ESO Bug-line

Zdravím bando

Online hraní her se věnuji s občasnými pauzami cca od 18 let což mě dovádí ke strašlivému číslu 15ti let praxe, Každá hra ve které jsem působil, at už krátce (tzn. méně než rok - lineage, warhamer, PerfectWorld, SWtor, metin2, atd…. těžko si na všechny spomenout) či dlouze (několik let – Ogame, 4story, Aion) měla své mouchy (bugy). Nikdy jsem se však nesetkal od vývojářského teamu, s natolik odfláknutým a lajdácky provedeným produktem (z hlediska zabugovanosti nikoli příběhu atd..) jako je Elderscrolls online (hold kvalitní americká práce jako vždy)
    Napadlo mě udělat zde takový malý velký seznam přetrvávajících chyb hry a to všech, at už se to týka špatně napsaného kódu, nebo jen technických strastí jež nás „v naší odlehlé zemičce“ trápí :) a byl bych rád kdybyste se i další zapojili a přidali do seznamu chyby ve hře jež naleznete. Cílem tohoto topicu pak bude sledovat herní vývoj, rychlost a schopnosti zenimaxu s opravou těchto bugu.
    Sám nadhodím jen nástřel bugu jež si momentálně vybavuji, nepochybně časem přidám další a doufám že vy také.

Cyrodiil Bugy

HP bug – nejčastěji se stáva po působení plošné škody na vaši postavu, HP se vám zaseknout na libovolné urovni mezi 0 – 100% a nelze je vylečit (očkoli reálně můžete mít 100%) trpí tim následně nejvíce healeri jež na vás plýtvají manu aby vás uzdravili a následně ji nemají dostatek pro partu když dojde na větší akci.

Přískok Bug – Setkáváme se sním u charakterů jež používají sklil přískok k nepříteli, místo abyste se objevili protivníkovi tváří v tvář, skončíte pod texturou a padáte kamsi do věčných lovišt

Elusive mist – jedná se o upírskou dovednost, při které se proměníte v mlhu působi na vás o 75% menší škody a pohybujete se o 30% rychleji, krom toho máte být imuní vůči efektům ovlivnující pohyb a právě tento efekt stále není opraven, ač bylo zenimaxem tvrzeno že ano, pokud vas protivník zasáhne spomalovací dovedností cca v podobnou chvíli kdy nahodíte EM vaše protekce nezafunguje.

Guild Fortress – máte vlastní guildu a přáli byste si vlastnit pevnost v Cyrodiilu ? mám pro vás špatné zprávy, šance že se vám podaří ji získat je malá už jen kuli špatnému pingu povětšinou vás předběhnou cizinci, ale o tom až později, zabugovanost vlastnictví fortek je sama o sobě nepříjemná záležitost, mnohdy se stává, že pevnosti po dobytí nelze přepsat vůbec a pracně dobyta pevnost ač se přepíše na barvy vaší aliance zůstáva ve vlastnictví guildy jež ji vlastnila před dobytím, když k tomu dojde vlastnictví ji muže vydržet klidně i po celý den, bez ohledu na to, kolikrát a kým bude pevnost dobyta.

PVP úkoly – Baví vás plnit úkoly v Cyrodiilu ? pokud je máte nabrané budte vděčni za každé AP z nich. V úkolu vítejte v Cyrodilu je nyní nepříjemný bug, jež vás muže ale i nemusí potkat, pokecáte s pár generály, zastřílíte si s obléhacích strojů a pak je budete mít opravit, jenže NPC jež by vám mělo dát opravné sady vám je nedá, a s běžnými sadami sice stroje opravovat můžete, ale úkol nesplníte, takže následně nemůžete ani plnit denní ukoly za AP.

Útoky přes textury – popravdě zvažoval jsem jestli má vůbec smysl to zminovat, ale jedna se nepochybně též o bug, nejlépe to vidím až nyní na své nové postavě (Sorcka) bez problému pálí ze své bleskové hole těžké útoky přes kameny, mnohdy i zdi, pokud vykástím krystal, ale protivník již zaběhne za texturu, žádný problém krystal projde zdí a nebohého ubožáka spolehlivě zabije, s úsměvem zpomínám jak hráči brečeli, že templářský radiant je moc silný, jako sorc si ve srovnání s templářem připadám jako nezastavitelná mašiana na zabíjení a stačí mi k tomu kolikrát jen ten haevy atak ale vyváženost charakterů je tak palčivé téma že jej raději nechám dřímat :D

World Bugy

Spawn Bug – Tento bug se vyskutuje v mnoha hrách a ESO samozřejmě nemůže být výjimkou, zbírate knížky pro mage guildu ? cca každa 3 – 4 kniha je pod stolem, pod zemí, pod kamenem, a nelze ji sebrat, to samé se vám muže stat i s npc v úkolech, na jedno takové jsem dokonce narazil v hlavní úkolové linii, a téměř ji kuli tomu nedokončil, nakonec se mi naštěstí průzkum podlahy a posunovaní své postavy po malých krůčcích vyplatilo a s milou npc jsem si i skrze podlahu popovídal :)

Dungeon BUG – chcete si zajít s přáteli dungeon ? tak pozor, až příliš často se vám může stat, že se naportíte do dungeonu jež vás následně hned jednoho po druhém vyhází ven, dá se to vyřešit tak že jeden z vás tam dojde pěšky a vy se následně naportíte na něj, to ovšem není možné pokud plníte random dungeon, jelikož nikdy nevíte co pro vás hra vybere, takže je neprosto běžné, že půl hodiny čekáte, než se najde parta, pak vás dung naportí a vyhaže, a můžete čekat znovu …

Uff pokračování příště je toho ještě mnoho … přidejte se k lovu na bugy a napište co vás ve hře vytáčí :)

Eso je i přes všechny bugy pěkná hra a nikoho od ni nechci odrazovat, ale poukázat na chybu muže být ve výsledku dobrá věc.
    Naposledy upravil Griffit; 04-20-2017 v 15:58.

Mystix is offline
    Zasvěcenec

Mystix's Avatar
    Rasa
    Breton
    Povolání
    Templar
    Frakce
    Daggerfall Covenant
    Guilda
    Elders of Nirn
    Quote Napsal Griffit View Post
    ESO Bug-line

Zdravím bando

Online hraní her se věnuji s občasnými pauzami cca od 18 let což mě dovádí ke strašlivému číslu 15ti let praxe....
    Dobrá práce.

Hp Bug a Přískok bug mohu potvrdit.
    Elusive mist, no upíra jsem už dlouho nehrál, tak si to nepamatuji.
    Guild fortress, to bude nějaká novinka, dříve jsem se nikdy při zabrání pevnosti s problémem nesetkal.
    PvP úkoly, to je úplně první úkol, takže nevím.
    Útoky přes textury .... A já myslel, že je to nějaký speciální skill sorcek :-D
    Spawn bug ... jo občas se s tím setkávám také.
    Dungeon bug ... to je neverending story ... ale dříve to grupování bylo ještě daleko horší.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky