Příspěvek 1 až 9 z 9
    Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact

Dragonknight-PVE build

Zdravím!

Jak to tu tak procházím a pročítám,některé příspěvky už jsou hodně staré,u jiných se přou minimálně dva lidé s protichůdnými názory a protože bych chtěl mít výsledky pokud možno hned,zeptám se rovnou a rozvinu otázku do několika bodů...

Dragonknight:

1) Zaměřil jsem se 2he zbraně a chtěl bych to celé koncipovat,jako bojovníka,tj. co nejméně magie a pokud tak jen nezbytnou
    Jsem na 14lv a ocenil bych radu,kterým směrem vést svůj pve build a které schopnosti jsou spíše zbytečné...

2)Zbroj pouze těžkou,nebo je únosné používat i střední?Občas se mi stane,že najdu někde medium,které sice nemá takové obrany,ale za
    to významě pokopává například staminu nahoru...

3)Kolik je max level a s kolika body do schopností můžu počítat po dosažení max lv k přerozdělení?
    Djí se někde resetovat body a kde a za jakých okolností?

4)Fighter guild dává údajně přístup k specifickým schopnostem pro bojovníka-mám si akční body šetřit pro investici di tohoto stromu?

To je tak nahonem všecko,co mně napadá a budu rád za každou odpověď...

Enthuniel is offline
    Nováček

Enthuniel's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Legie severu
    Quote Napsal Ronwald View Post
    Zdravím!

Jak to tu tak procházím a pročítám,některé příspěvky už jsou hodně staré,u jiných se přou minimálně dva lidé s protichůdnými názory a protože bych chtěl mít výsledky pokud možno hned,zeptám se rovnou a rozvinu otázku do několika bodů...

Dragonknight:

1) Zaměřil jsem se 2he zbraně a chtěl bych to celé koncipovat,jako bojovníka,tj. co nejméně magie a pokud tak jen nezbytnou
    Jsem na 14lv a ocenil bych radu,kterým směrem vést svůj pve build a které schopnosti jsou spíše zbytečné...

2)Zbroj pouze těžkou,nebo je únosné používat i střední?Občas se mi stane,že najdu někde medium,které sice nemá takové obrany,ale za
    to významě pokopává například staminu nahoru...

3)Kolik je max level a s kolika body do schopností můžu počítat po dosažení max lv k přerozdělení?
    Djí se někde resetovat body a kde a za jakých okolností?

4)Fighter guild dává údajně přístup k specifickým schopnostem pro bojovníka-mám si akční body šetřit pro investici di tohoto stromu?

To je tak nahonem všecko,co mně napadá a budu rád za každou odpověď...
    1. K 2h zbrani bych ti doporučil na druhý bar 2x 1h (dualwild), popřípadně luk. Schopnosti zbraně vesměs využiješ. schopnosti DK některé. Doporučuji se podívat zde, na kterém spellu jsou satmina morphy:
    http://eso-skills.com/skill/

2. Těžkou zbroj využívá vesměs pouze tank. pro válečníka je potřeba medium, která má vysokou podporu stamina buildu. téměř všechny setovky v endgamu na stamina buildy jsou medium.

3. Max lvl zbroje je 50 +160 cp, max lvl hráče je 50 +690cp. Doporučuji pro začátek vrazit cca 5-10 bodú do healt, aby jsi víc vydržel měl pohodlnější exp (mé doporučení se může lišit s názory jiných hráčů). Zbytek do staminy. Od výše staminy se odráží tvá síla schopností a celkový dmg.

4. Šetřit body si nemusíš. Hra nabízí vcelku velkou možnost příležitostí, jak je nasbírat.

Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Veselé,takže jsem plácal body do těžké zbroje celkem zbytečně...Naštěstí jsem zatím nízký lv a tolik škody jsem neměl ještě čas udělat

DK přece nemůže používat dvě jednoručky a pokud ano,tak na ně nemá komba...nebo?

Ano,především chci jet staminu,mám tam sice stun a nabití zbraně ohněm,které žere manu,ale to je opravdu všecko

A co ten strom schopností fighters guild,co je tak pro DK nejlepší...opět se mám dívat po schopnostech,které zpotřebovávají staminu?

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    skill pointy můžeš kdykoliv resetovat v Mournholdu za goldy

proč by DK nemohlo používat dvě jednoručky, od toho je to elder scrolls aby mohl každej používat co se mu zachce

některý ability potom co je vyskilluješ jdou morphnou aby používali staminu, u DK je to v Ardent flame druhá abilita Searing strike, třetí abilita Fiery Breath a pátá abilita Inferno aby ti přidávala weapon critical, pak v Earthen Heart druhá abilita morph aby ti dával Weapon damage a to je vše,zbytek abilit přímo ze zbraní, pak samozřejmě nějaký taky na magicku na buffy nebo deffence,třeba reflect a podobně

fighter's guild ability jsou nic moc,na pvp tak ultimátka je dobrá jako burst a v pve se používá ta poslední pokud se pamatuju
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Dobrá a co tedy podle názoru jednoho každého z vás je při hraní DK v PVE výhodnější- obouručka,nebo dvě jednoručky?

Já zatím jedu v obouručních a furt mi to připadá,že mám dost mizerný dmg...možná bych to měl proložit nějakou schopností z jiného stromu??

Jo a ještě k té střední zbroji na staminu...už mi padlo několik kusů těžké zbroje,které podporují staminu,tak nevím,proč bych měl preferovat střední...nebo?

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal Ronwald View Post
    Dobrá a co tedy podle názoru jednoho každého z vás je při hraní DK v PVE výhodnější- obouručka,nebo dvě jednoručky?

Já zatím jedu v obouručních a furt mi to připadá,že mám dost mizerný dmg...možná bych to měl proložit nějakou schopností z jiného stromu??

Jo a ještě k té střední zbroji na staminu...už mi padlo několik kusů těžké zbroje,které podporují staminu,tak nevím,proč bych měl preferovat střední...nebo?
    preferuješ střední kvůli passivním skillům z Medium Armor stromu, stačí 5 kusů medium armoru, pak si dej klidně 2x heavy armor(nejčastěji se jede 1x light,1x heavy, 5x medium pro passivku z Undaunted guildy)

nevím co se teď jezdí víc v pve za DK, nejspíš dual wield, ale jelikož už dlouho nehraju tak ti snad poradí někdo jinej
    @Bullfida

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal bulljoker View Post
    preferuješ střední kvůli passivním skillům z Medium Armor stromu, stačí 5 kusů medium armoru, pak si dej klidně 2x heavy armor(nejčastěji se jede 1x light,1x heavy, 5x medium pro passivku z Undaunted guildy)

nevím co se teď jezdí víc v pve za DK, nejspíš dual wield, ale jelikož už dlouho nehraju tak ti snad poradí někdo jinej
    Můžeš mi prosím vypsat ty užitečné pasivní skily z jednotlivých typů armorů?

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    zas tolik jich tam není aby ses nemohl podívat ve hře.. no ale co.. 4tej skill v Medium armor jmenuje se Agility, pokud máš aspoň 5 kusů medium armor tak dostaneš 6%/12% weapon damage,což je hlavně důvod proč se jich nosí 5
    @Bullfida

Ronwald is offline
    Nováček

Ronwald's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal bulljoker View Post
    zas tolik jich tam není aby ses nemohl podívat ve hře.. no ale co.. 4tej skill v Medium armor jmenuje se Agility, pokud máš aspoň 5 kusů medium armor tak dostaneš 6%/12% weapon damage,což je hlavně důvod proč se jich nosí 5
    Dík,zkusil jsem a ten dmg je hned znát :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky