Příspěvek 1 až 5 z 5
    BlackLion is offline
    Aspirant

BlackLion's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Aldmeri Dominion

Aktivace retail Imperial edice

Zdravím,

Mam kdysi koupenou sběratelskou Imperiální edice, taktéž Morrowind a teď budu kupovat Summerset. Nikdy jsem to nakonec nezačal hrát, ale teď bych začít chtěl a zajímá mě, jak to bude s aktivací.

Hrál jsem kdysi betu, takže účet bych měl mít. Měl jsem tam i vytvořené postavy. Otázka je jestli se smazaly. A také jestli teď stačí vzít ty klíče od sběratelek a přidá se mi veškerý obsah. A také jak to je s tím členstvím ptže předtím bylo myslím 30dní zdarma u Imperial edice. Půjde mi to aktivovat bez problému a na co si dát pozor ?

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Quote Napsal BlackLion View Post
    Zdravím,

Mam kdysi koupenou sběratelskou Imperiální edice, taktéž Morrowind a teď budu kupovat Summerset. Nikdy jsem to nakonec nezačal hrát, ale teď bych začít chtěl a zajímá mě, jak to bude s aktivací.

Hrál jsem kdysi betu, takže účet bych měl mít. Měl jsem tam i vytvořené postavy. Otázka je jestli se smazaly. A také jestli teď stačí vzít ty klíče od sběratelek a přidá se mi veškerý obsah. A také jak to je s tím členstvím ptže předtím bylo myslím 30dní zdarma u Imperial edice. Půjde mi to aktivovat bez problému a na co si dát pozor ?
    30dní zdarma už není protože poplatky nejsou třeba, imperial edice ti přidá imperial rasu a koně, nebudeš mít přístup k DLC obsahu, jen k tomu morrowindu co máš kterej ti odemče varrenfel a Warden classu
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

BlackLion is offline
    Aspirant

BlackLion's Avatar
    Rasa
    Khajiit
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Aldmeri Dominion
    Quote Napsal bulljoker View Post
    30dní zdarma už není protože poplatky nejsou třeba, imperial edice ti přidá imperial rasu a koně, nebudeš mít přístup k DLC obsahu, jen k tomu morrowindu co máš kterej ti odemče varrenfel a Warden classu
    Aha, takže jestli to chápu správně, tak si přidám jen obsah těch edic a když budu chtít nějaké DLC navíc, tak si prostě budu muset zaplatit ESO Plus. To je blbé, že do sběratelek nedají ani to členství na měsíc :/

bulljoker is offline
    Moderátor
    Leveler

bulljoker's Avatar
    Rasa
    Dark elf
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    buď ESO plus nebo je koupit v shopu, ale lepší je platit eso plus
    @Bullfida
    Battlelog RealID - Bulljoker#2626

<-- Pokud vám můj příspěvek pomohl klikněte vlevo na symbol hvězdičky a udělte pozitivní reputaci.

Enthuniel is offline
    Nováček

Enthuniel's Avatar
    Rasa
    Nord
    Povolání
    Dragonknight
    Frakce
    Ebonheart Pact
    Guilda
    Strazci Tamrielu
    Když si koupíš eso+ tak dostaneš 1500 crawnu a DLC se dají koupit v crown storu, takže si je můžeš takto přikoupit. Taky bývají za 50% ceny, když mají výročí (tzn. když stojí např. DLC 4000 crownu, tak během výročí vydání ho můžeš koupit za 2000). Každopádně eso+ má poměrně dost výhod, bez kterých bych se neobešel a díky tomu si ty DLC ani kupovat nemusíš, protože dokud je aktivní, tak máš otevřený veškerý obsah kromě summersetu a morrowindu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

Toto téma právě prochází 1 uživatelů. (0 členů a 1 hostů)

Oprávnění zasílat příspěvky