O webu ElderScrolls-Online.cz

Je nám ctí Vás přivítat na první a dosud jediné československé fanstránce MMORPG hry Elder Scrolls Online od Zenimax Online Studios.

Příběh webu začal v květnu 2012, kdy se dva fanoušci Elder Scrolls série rozhodli založit portál, který bude českou a slovenskou komunitu informovat o všech novinkách ohledně Elder Scrolls Online. Naše úsilí se ještě zvýšilo ve chvíli, kdy jsme zjistili, jak špatná mediální kampaň je v česku a na slovensku proti hře vedena. Postupem času jsme se proti naší vůli stali jediným objektivním informátorem o hře.

Od té doby se situace mírně změnila. Elder Scrolls Online si po počátečním přívalu nelibosti médií našel své věrné fanoušky, a tým tvořící tento web se rozrostl i společně s první velkou CZ/SK guildou – Semper Fidelis, která se formovala v samotných začátcích webu.  

Po několika letech bohužel většina hráčů a redaktorů, jenž věnovali čas tomuto webu, postupně odešla. Reálná situace je, že hráčů stále přibývá, obsah hry se neustále rozšiřuje a to je to, co náš web žene kupředu. Našim cílem je stále přinášení objektivních informací o hře jako takové, i o společnosti, která ji vyvíjí.

Pokud chcete být součástí hráčské komunity, můžete využít náš web, fórum, Facebook či komunitní Discord a najít si spoluhráče nebo rovnou celou guildu. Hra přímo vybízí nebýt sám, tak pojďme spolu kráčet vstříc světu Elder Scrolls Online.

– tým ElderScrolls-Online.cz

 

Od ledna 2014 spolupracujeme s portálem games.tiscali.cz.

Od ledna 2014 spolupracujeme s portálem gamlery.cz.

Od ledna 2014 spolupracujeme s portálem skyrim.4fan.cz.

  

 
Aktuální redakce:

AnnieCZE (šéfredaktorka, správce obsahu), Vvoody (administrátor webu), LorDrek (občasný redaktor), Bulljoker (správce fóra), Aidam (majitel webu)

Redakce v začátcích webu:

Raven (šéfredaktor), Aidam (administrátor), Sithard a Elder (moderátoři), SkyrimAdmin (výkonný člen redakce), Walltar a Kriza (grafika), LorDrek, Quintal a Erendil (redaktoři)

Dále nám pomohli:
Satanique (překlad), Zaper (překlad), Zerandir (lore), VIceroy (webdesign), Durrie (překlad), Lewi (fanart), Segnal (překlad), Martvvel (překlad), NagBan (grafika), Duko (překlad)

Chcete nás kontaktovat jinak než přes fórum? Chcete se přidat mezi redaktory? Pro tyto případy je zde náš email: redakce(a)elderscrolls-online.cz

final